Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фрезер Makita як надійний помічник столяра.
Сьогодні електричний фрезер використовується на всіх рівнях, він вітається домашніми майстрами, які займаються деревообробкою на рівні любителя, і професійними столярами, яке працює на великому виробництві або ж будівництві. Сьогоднішні моделі від всесвітньо відомого виробника електроінструменту з країни висхідного сонця забезпечує ринок тільки самими якісними і яскравими представниками серії. Ми рекомендуємо розглянути їх через те, що вони заявлені виключно як професійний інструмент, і це стосується не тільки фрезеров, це ж моно сказати і про дриль Makita, перфоратор, насоси, про весь асортимент техніки. А головне те, що заявлений клас як професійний абсолютно заслужено, це продуктивний і надійний інструнмт, здатний виконувати завдання як на виробничому, так і на побутовому рівні з виключно високою якістю і точністю, а сам інструмент відповідає всім вимогам до безпеки.
Різновиди фрезеров
Сьогодні купити фрезер Макіта дуже просто для будь-якого виду роботи, так як японський виробник подбав про те, щоб асортимент продукції був досить широким, щоб кожен зміг підібрати потрібний йому інструмент. На даний момент можна зустріти три види фрезеров цієї компанії, але можна навіть не сумніватися, що з часом асортимент буде тільки розширюватися.
- Вертикальний або ж погружной фрезер. Такий вважається найбільш поширеним на ринку не тільки рамках цього бренду. Більше половини вироблених фрезеров саме даного типу. Ручний фрезер Макіта застосовується для формування складних деталей з дерева або інших матеріалів, з його допомогою майстер швидко виконає будь-якої візерунок або напис, виконає канавки в заготівлі, зможе вирізати пази або ж виконувати отвори наскрізні або ж по строго заданій глибині.
- Ламельний фрезер. Це більш вузько направлений професійний інструменту, який рідко зустрінеш в домашній майстерні. З його допомогою виконується формування вузьких пазів в різних заготовках.
- Керамічний фрезер Makita. Самим вузьконаправленим можна вважати саме цей вид, він в основному використовується на великому виробництві. У цехах з виготовлення меблів або реставраційних майстерень. Він дозволить майстру легко виконати складне поглиблення в заготівлі, декорувати кромку, фрезерувати канавки і пази.