Кількість
|
Вартість
|
||
|
Компресор повітряний в інтернет-магазині Море інструментів
На сайті нашого магазину представлено безліч пневмообладнання. У тому числі повітряні компресори. Ми рекомендуємо Вам купувати таку для забезпечення роботи всілякого пневмоінструменту. Він також є в каталозі величезним асортиментом.
З нами Ви легко можете обладнати свою невелику майстерню. Навіть для підприємства чи виробництва ми маємо необхідне обладнання. Сьогодні ми розповімо Вам як підібрати агрегат під свої потреби та вигідно купити повітряний компресор.
У цій статті Ви знайдете відповіді на те, як вибрати компресор і розібратися в питанні, який із видів цього обладнання підходить саме Вам. Для початку, як і при виборі іншого обладнання, чи це зварювальний апарат або генератор, слід визначити коло завдань і параметри для апарата, а не керуватися примітивними судженнями «мені б, потужніший» або «найдешевший».
Компресори ціна, основні параметри при виборі
При виборі спочатку варто звернути увагу на такі показники, як:
- Продуктивність (л/хв)- даний показник визначає кількість літрів стисненого повітря на всмоктуванні, яке компресор здатний нагнати за 1 хвилину. Ця величина нерідко може змінюватись через різницю температури повітря, а також від конфігурації моделі. Тому завжди варто вибирати з 30-50% запасом за продуктивністю, порівняно із заявленою величиною виробником.
- Потужність (кВт) – величина, що відображає потенціал для виконання роботи. Відповідно, чим буде вищою потужність двигуна, тим швидше компресор впорається з поставленим завданням. Важливо розуміти, що на практиці дійсна потужність завжди менша, ніж заявлена. Тому тут слід підбирати модель із невеликим запасом за цим параметром (приблизно на 30%).
- Максимальний тиск (Бар) це те, з якою силою він може стискати повітря. Ця величина одна з головних показників, за допомогою якої визначається, з яким інструментом може взаємодіяти компресор. Тут, так само, як і на прикладі з вищезазначеними параметрами, слід розуміти, що тиск протягом робочого циклу може коливатися, наприклад, якщо заявлений тиск 10 Бар вона може коливатися від 10 до 7.
Тепер перейдемо, до ергономічних показників, т.к. Для багатьох покупців важливим є габарити та його мобільність. У такому випадку, поршневі компресори є одними з найкомпактніших, а максимально зручні і легко переносні безмасляні, на моделі яких не встановлений ресивер. Багато моделей (як поршневих, так і гвинтових) оснащені колесами та рукоятками для транспортування.
За призначенням вони забезпечують стисненим повітрям пневматичний інструмент. Тому при виборі потрібно виходити із потреб вашого пневмоінструменту. Наприклад, фарбопультом може вистачити тиску в 4 Бари, а ось піскоструменевому пістолету і шліфувальній машині потрібно не менше 6.
Також важливо визначити, як часто ви будете використовувати компресор. Якщо Ви експлуатуватимете його не частіше ніж раз на півроку, то сенсу купувати, професійну модель просто немає.
Чи потрібний нам ресивер? Ресивер - це ємність, в якій запасається стислий газ. Коли ресивер заповнюється повністю, обладнання відключається, і стиснутий газ подається з накопичувального бака. Тому термін служби роботи компресора з ресивером дещо вищий, але для не інтенсивних рідкісних завдань без цієї опції цілком можна обійтися і купити автомобільний компресор.
Повітряний компресор: різновиди
Поршневий чи гвинтовий компресор, коаксіального типу чи ремінний компресор? Багато хто задається цим питанням ще на початкових етапах вибору. Сьогодні ми намагатимемося Вам розповісти, у чому ключові особливості кожного з них.
Для нетривалих ремонтних робіт по будинку або в гаражі цілком підійде масляний поршневий компресор.
Основні плюси цього типу обладнання:
- Невеликі габарити;
- Продуктивність від 200 до 500 л/хв;
- Автоматичне мастило суміжних деталей;
- Оптимальне співвідношення ціни та якості.
- Максимальний тиск 8-10 бар;
- Потужність 1,5-2,2 кВт;
- Об'єм ресивера 24-200 літрів;
- Поршневий масляний це найпоширеніший вид компресорів.
Також часто в побуті використовуються коаксіальні компресори, в яких двигун з'єднаний з муфтою безпосередньо, але у них є кілька недоліків, а саме:
- Високий рівень шуму та вібрації.
- Частота вимкнень;
Тривалість роботи у них не велика, в середньому через кожні 5 хвилин цього обладнання потрібний відпочинок. Це, звісно, дещо знижує продуктивність. Якщо ж Вам потрібний компресор, який працюватиме тривалий час і у нього буде високий ступінь «живучості», то хорошим рішенням для невеликих майстерень та виробництв будуть поршневі компресори з ремінним приводом. За габаритами вони перевершують коаксіальні, але завдяки своєму устрою служать довше і менше схильні до поломок.
Переваги ремінних:
- Збільшений робочий ресурс;
- Максимальний тиск 10-15 бар;
- Потужність 1,5-3 кВт;
- Об'єм ресивера 24-500 літрів;
- Продуктивність 250-2000 л/хв (у двоступінчастих компресорів);
- Поліпшена система охолодження;
- Збільшений олійний картер;
- Захист двигуна від перегріву.
До недоліків ремінних компресорів, так само, як і у коаксіальних, відносяться досить високий рівень шуму та наявність масляних частинок у стислому повітрі. Домішка масла в повітрі є обов'язковою для використання більшості пневмоінструментів, так як це забезпечує автоматичне змащення деталей. Але наявність масла в повітрі, що подається в фарбопульт, може тільки погіршити результат роботи. Тому радимо купити компресор для фарбування, а також для харчової, хімічної, паперової промисловості саме безмасляний.
Переваги:
- Легкий запуск навіть за низьких температур;
- Продуктивність 180-230 л/хв;
- Максимальний тиск 8 Бар;
- Чисте повітря без домішок;
- Маленькі габарити та вага;
- Примусове повітряне охолодження;
- Об'єм ресивера 24-50 літрів.
- Олія в цих компресорах йде окремим каналом і не контактує зі стислим газом. Недоліки такого обладнання:
- Невеликий робочий ресурс
- Найменший спектр застосування (не всі пневмоінструменти можуть працювати без додаткового мастила)
При необхідності безперебійної роботи радимо придивитися до гвинтових компресорів. Багато виробників випускають повністю укомплектовані установки. Вони складаються із самого компресора та додаткових елементів (осушувачі, фільтри, частотні регулятори).
Купити автомобільний компресор у магазині Море інструментів
Багато власників авто стикалися з необхідністю підкачування коліс. Вручну це робити вкрай клопітно. Найкращим рішенням для такого завдання буде придбати компресор. На сайті нашого магазину представлено безліч такого обладнання.
Крім стандартного накачування коліс Ви зможете використовувати різні насадки для спортивного інвентарю, надувних меблів, іграшок та ін. По суті це досить багатоцільове обладнання. Ми хочемо порекомендувати Вам компресори Метабо та інших виробників. Асортимент, представлений на сайті, відповідає найвищим стандартам та завжди супроводжується гарантією від самого виробника.
Підсумки
Ринок сьогодні рясніє пневмообладнанням на будь-який смак. Можна легко підібрати техніку для домашньої майстерні або для роботи в професійних умовах, скажімо, на виробництві. У нашому магазині Ви знайдете як бюджетні рішення побутового класу, так і преміальні.
Зручна система фільтрів допоможе відсортувати каталог відповідно до певних вимог. Наприклад, компресор двоциліндровий, з ресивером 100 л, продуктивністю 350 л/хв. Ви отримаєте перелік моделей, які відповідають цим параметрам.
Вам завжди вигідно купувати в Sea-tools, тому що ми пропонуємо:
- Доступні ціни та величезний асортимент.
- Лише оригінальне обладнання з гарантією від виробника.
- Найзручніші способи оплати, включаючи оплату частинами.
- Швидке відправлення замовлень до всіх куточків країни.