Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09: 00-17: 00
Сб: 10: 00-14: 00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кутові шліфувальні машини (болгарки)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже за назвою спочатку нові
Відображення:

Кутові шліфувальні машини (болгарки) з інтернет-магазином Море інструментів

Обробка практично будь-яких матеріалів в домашніх умовах не становить особливих труднощів при використанні сучасного електроінструменту. До таких можна віднести віброшліфувальні машини, лобзики, рубанки та ін. Проте сьогодні ми поговоримо про один з найбільш поширених інструментів.

Машина шліфувальна кутова - зручний та універсальний інструмент, який використовується і на великих виробництвах, і в домашніх майстернях. В даній статті ми намагаємося як можна докладніше розповісти Вам про них. Щоб кожен зміг отримати уявлення про особливості пристрою КШМ, принцип дії та технічні характеристики.

Такий електроінструмент представлено на сайті нашого магазину у великому асортименті. Як вигідно вибрати та купіть болгарку, яка максимально задовольнити Ваші потреби? Для відповіді на це запитання спробуємо разом розібратися, що це за інструмент та які його параметри.

Кутові шліфувальні машини ціни: призначення та сфера застосування КШМ

Треба зазначити, що такий інструмент є універсальним. Його можна використовувати для виконання великого переліку робіт. Використання спеціального оснащення дозволяє за допомогою неї виконувати операції з різання та шліфування широкого спектру різних матеріалів:

 • Різання сталі.
 • Чорних та кольорових металів, а також їх сплавів.
 • Природного та штучного каменю.
 • Цегли керамічної та силікатної.
 • Бетону та виробів з нього.
 • Усіх видів облицювальної керамічної плитки.
 • Шліфування деревини.

Не рекомендується використовувати болгарки на акумуляторі чи мережеві для різання скла та дерева. Внаслідок великої лінійної швидкості в точці впливу оснастки відбувається нагрівання та можливе запалення. В останні роки виготовляються дискові пилки для роботи з деревини з напайками із спеціальних тугоплавких сплавів. Дане оснащення слід використовувати дуже обережно і не допускати його перегріву. Наведений вище список матеріалів визначає основні сфери застосування кутових шліфувальних машин.

Цей електроінструмент широко використовується:

 1. В будівництві.
 2. На підприємствах, пов'язаних із металообробкою.
 3. У майстернях автосервісу для кузовних робіт.

болгарка на акумуляторі та мережева дуже популярна і серед населення. У побутовій сфері є дуже багато моделей. Майстри побутового рівня активно застосовують їх для виконання робіт з господарства. З її допомогою здійснюється різання та шліфування названих вище матеріалів. Даним електроінструментом, зокрема, проводиться обробка зварювальних швів та видалення окалини. Операція не займає багато часу і дозволяє обходитися без зайвих ударних навантажень по свіжому стику.

Болгарка на акамуляторі або мережева: як вона влаштована

Конструкція відрізняється порівняно простотою та технологічністю, що й дозволило налагодити їх виробництво на багатьох підприємствах. Також це робить такий інструмент вкрай ефективним та надійним. За умови простоти конструкції, місць, де можуть з’явитися поломки, значно менше. Ми розповімо Вам про основні вузли такого електроінструменту.

Кутові шліфувальні машини складається з наступних частин:

 1. Корпус, який виготовляється із армованих полімерів. Такі матеріали відрізняються високою міцністю, стійкістю до зношування та впливу навколишнього середовища. На зовнішній поверхні знаходиться кнопка включення інструменту з фіксатором. У частині моделей передбачені вікна, закриті лючками для заміни вугільних щіток.
 2. Електричний двигун, живлення якого здійснюється від побутової мережі або акумуляторів. На болгарка ціна залежить від типу та потужності двигуна. Застосовуються приводи, здатні забезпечити високі обороти валу. Для охолодження обмоток та інших деталей у передній частині на осі встановлений вентилятор.
 3. Одноступінчастий кутовий редуктор в окремому корпусі, виготовленому з магнієвих або алюмінієвих сплавів. Складається з конічних шестерень, вали яких встановлені на кулькових підшипниках або ковзання. Взаємодія деталей між собою в редукторі забезпечується корпусом, заповненим консистентним мастилом.
 4. Шпинделя, що складається з валу з метричним різьбленням, товстостінною шайбою і гайкою для кріплення відрізного диска або іншого оснащення. На корпусі редуктора зазвичай з протилежного боку передбачена кнопка, що фіксує вал у нерухомості. Це необхідно для демонтажу та встановлення нового оснащення.
 5. Знімна рукоятка має різьблення, її можна вкручувати в корпус редуктора в одному з вибраних положень. Це зроблено для зручності утримання електроінструменту у процесі виконання різних видів робіт.
 6. Кожух захисний, закриває частину відрізного диска і не дозволяє снопу іскор, який утворюється під час роботи розлітатися на всі боки. Пристосування захищає працівника та навколишні предмети від продуктів зносу оснастки та фрагментів матеріалу, що утворюються в процесі його обробки.

Купити болгарку на акумуляторі або мережеву вигідно. Подавляюча більшість постачається в комплекті з посібником користувача та спеціальним ключем для кріплення оснастки. Останній є металевою смужкою з двома штирьками, які точно збігаються з отворами фіксуючої гайки. У деяких випадках до комплекту поставки виробник додає запасні вугільні щітки.

Болгарка ціни на побутові та професіональні моделі

Щоб визначити, яку болгарку вибрати для дому, а яку для інтенсивної роботи, потрібно виходити з її технічних показників. Весь електроінструмент, включаючи КШМ, ділиться на побутовий і професійний залежно від часу безперервної експлуатації. Побутові моделі УШМ призначені для епізодичного використання 30 – 40 хвилин на день.

Професійні моделі розраховані на використання інструменту на протязі всього дня або робочої зміни. Вони мають посилений захист від пилу, шуму та ряду систем, які покликані забезпечити комфорт та безпеку роботи оператора.

Якщо КШМ призначена для виконання дрібних домашніх робіт, то варто звернути увагу на моделі з діаметром дисків 115 мм, 125 мм або 150 мм. Найбільш поширеною моделлю для будинку є діаметр диска 125 мм. Щоб зрозуміти як вибрати болгарку для дому, необхідно окреслити коло завдань і список оброблюваних матеріалів. Вочевидь, що придбання дорогого професійного інструменту у разі невиправдано.

Щодо професійних моделей, то тут беззаперечним лідером є КШМ з діаметром дисків 230 мм. При виборі такої моделі варто звертати увагу на діаметр двигуна. Чим більший діаметр двигуна тим більший момент, що крутить, може розвивати, а це дуже важливо при виснажливій експлуатації.

Тому якщо ви вибираєте між двома приблизно рівними КШМ, віддавайте перевагу тій, яка має більший діаметр двигуна і тільки в другу чергу дивіться на потужність. Деякі виробники самі вказують крутний момент паспортних даних інструменту, але багато хто цей параметр ігнорують.

Як правильно купить болгарку на акумуляторі або від мережі

З огляду на значну різницю в параметрах між різними моделями, виникає питання, яку краще купити болгарку для дому чи роботи? Слід визначитися, для виконання яких операцій вона необхідна, і які обсяги передбачуваних робіт. Дивлячись на це вже можна буде орієнтуватися на основні характеристики.

Швидкість обертання шпинделю

Одним із основних параметрів є лінійна швидкість обертання кола, яка залежить від діаметра кола. Оптимальне значення даного показника – 11000 об/хв, значне відхилення частоти обертів у бік збільшення призведе до руйнації кола. Менша частота обертання викликає швидке зношування диска. Існує п'ять типів кутових шліфувальних машин, які різняться за розміром використовуваних відрізних кіл.

 1. 115 мм – 13000 об/хв;
 2. 125 мм – 11000 об/хв;
 3. 150 мм – 10000 об/хв;
 4. 180 мм – 8000 об/хв;
 5. 230 мм – 6000 об/хв.

Потужність

Номінальна потужність болгарок коливається в межах від 650 до 2700 Вт і залежить від діаметра використовуваного диска. Відповідно кутові шліфувальні машини, розраховані на диски великого діаметра, мають потужніші приводи. При таких параметрах електродвигун забезпечує зусилля на ріжучій кромці кола достатнє для ефективного впливу на матеріал, що обробляється. Для нормального функціонування необхідно, щоб споживана потужність УШМ з діаметром дисків 125 мм становила не менше 750 Вт.

Діаметр оснащення

Обов'язково визначтеся з тим, який діаметр оснастки буде достатнім для ваших потреб. Пам'ятайте, що використовувати кола діаметр яких більше допустимого не можна. Ви, звичайно, можете це зробити, знявши захисний кожух, але такі маніпуляції заборонені, оскільки можуть призвести до травмування оператора.

Додаткові параметри

Кутові шліфувальні машини набули широкого поширення завдяки зручності, універсальності та надійності. У конструкції електроінструменту передбачено низку систем, які покликані забезпечити високу продуктивність та безпеку роботи з інструментом. Функціональні можливості кожної моделі визначаються виробником на стадії проектування, перелік додаткових опцій позначається на вартості. Саме тому, далі ми розглянемо додаткові системи, що забезпечують роботу акумуляторні болгарки.

 • Система обмеження пускового струму - відсутність удару при запуску сприяє підвищенню точності різання та виключає можливість виникнення задирів при шліфуванні.
 • Система підтримки постійного числа обертів диска під навантаженням - оснащуються такою системою далеко не всі моделі, можна сказати, що її наявність є бажаною, але не обов'язковою.
 • Система захисту двигуна від перевантаження.
 • Система захисту від зворотного удару при заклинюванні оснастки - у різних виробників є свої напрацювання для реалізації такого захисту, її наявність вкрай важлива на професійних моделях з великим діаметром кола.
 • Система плавного регулювання швидкості обертання шпинделю - болгарка з регулятором обертів дуже ефективна та точна.

Дата 27.10.2022

 

 • Кутова шліфувальна машина GTM AG125/850T (ukr2719) фото
  6

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  7

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  🔥Найкраща ціна
  Артикул: ukr2719
  1 399 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Makita 9558HNG (9558HNG) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −13%
  Відео
  Артикул: 9558HNG
  3 674 грн
  3 213 грн
  В наявності
 • Кутова шліфмашина Makita 9565CVR (9565CVR) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −12%
  Артикул: 9565CVR
  6 231 грн
  5 473 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Makita GA9020 (GA9020) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −12%
  Артикул: GA9020
  6 467 грн
  5 671 грн
  В наявності
 • Акумуляторна кутова шліфувальна машина DeWalt DCG412M2 (DCG412M2) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −39%
  Відео
  Артикул: DCG412M2
  24 499 грн
  14 999 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Metabo WEV 15-125 Quick (600468000) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −22%
  Артикул: 600468000
  6 371 грн
  4 999 грн
  В наявності
 • Акумуляторна кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 18 Li Solo (без АКБ та ЗП) (4431110) фото
  8

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  10

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

 • Кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125/750 (4430880) фото
  6

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  7

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −20%
  Артикул: 4430880
  1 776 грн
  1 421 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4057 (DWE4057) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −19%
  Артикул: DWE4057
  4 699 грн
  3 799 грн
  В наявності
 • Акумуляторна кутова шліфувальна машина Einhell TC-AG 18/115 Li-Solo (без АКБ та ЗП) (4431130) фото
  8

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  10

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

 • Кутова шліфувальна машина Einhell TC-AG 125 (4430619) фото
  5

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  6

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  Артикул: 4430619
  1 638 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4233 (DWE4233) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −25%
  Артикул: DWE4233
  6 399 грн
  4 799 грн
  В наявності
 • Кутова шліфмашина DeWalt DWE494 (DWE494) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −30%
  Артикул: DWE494
  10 499 грн
  7 399 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4217 (DWE4217) фото
  3

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  4

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −29%
  Артикул: DWE4217
  7 699 грн
  5 499 грн
  В наявності
 • Кутова шліфмашина DeWalt DWE492 (DWE492) фото
  8

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  10

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −29%
  Відео
  Артикул: DWE492
  9 399 грн
  6 699 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Sturm AG90121P (AG90121P) фото
  6

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  7

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  Артикул: AG90121P
  1 780 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Sturm AG9012T (AG9012T) фото
  6

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  7

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  Артикул: AG9012T
  1 284 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Sturm AG9012TE (AG9012TE) фото
  6

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  7

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  Артикул: AG9012TE
  1 608 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина Sturm AG9512P (AG9512P) фото
  6

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  7

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  Відео
  Артикул: AG9512P
  1 899 грн
  В наявності
 • Кутова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0221 (WT-0221) фото
  4

  Умови «Оплата частинами» від ПриватБанку

  1. Наявність кредитної картки ПриватБанку.
  2. Доступний ліміт по сервісу «Оплата частинами».
  3. Сума власних коштів на перший платіж

  Перший платіж буде записаний з кредитної картки.

  Оплата частини не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібною ціною на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  5

  Умови «Покупка частинами» від monobank

  1. Бути клієнтом monobank;
  2. Смартфон з додатком monobank;
  3. Доступний ліміт на покупку частинами.

  Оплата частинами не сумісна з іншими акціями та подарунками послуга надається на регулярну роздрібну ціну на момент оформлення покупки. Товари куплені за акції "Разом дешевше" відправляються за рахунок покупця.

  −23%
  Офіційний дилер

  Интертул инструмент в Украине.

  Артикул: WT-0221
  1 300 грн
  1 004 грн
  В наявності
Вгору
,