Кількість
|
Вартість
|
||
|
На сьогоднішній день гостро стоїть питання в якісному і надійному електропостачанні, з тієї причини, що сучасній людині просто не обійтися без електроенергії для комфортного життя. На жаль, сьогодні далеко не скрізь послуги електропостачання надаються якісно і без нарікань, що вносить безліч незручностей людям з досить простими і справедливими потребами. Особливо часто питання неякісного постачання електроенергією встає у людей, які проживають в приватних секторах, але не рідкість аналогічних незручностей і в багатоповерхових житлових районах. До неякісних послуг енергопостачання можна віднести його перебої, повна відсутність або перепади і скачки. Саме про останніх, а конкретніше про один із способів вирішення цих проблем ми сьогодні поговоримо детальніше.
Купити стабілізатор напруги в Україні для дому та роботи
Якщо Ви спостерігаєте у себе вдома всякого роду скачки і перепади в напрузі, то Вам неодмінно варто розглянути необхідність в придбанні стабілізатора напруги, який допоможе Вам, впорається з цими незручностями. За допомогою його Ви зможете багаторазово збільшити якість електропостачання у Вашому домі і збільшити свій комфорт і затишок.
Ви можете купити Стабілізатор напруги в нашому інтернет магазині за найбільш низькою ціною, що робить його доступним для споживача будь-якого рівня достатку. На нашому сайті Ви зможете знайти стабілізатори напруги від самих різних виробників, кожен з яких по праву правильно назвати унікальним, завдяки їх технічним особливостям і параметрам. З вибором конкретного стабілізатора напруги імпульсного однофазний Вам допоможуть залишені на них відгуки та коментарі.
Стабілізатор напруги: опис, види
Стабілізатор напруги - це спеціальний електронний або ж електротехнічне пристрій, який призначений для здійснення стабілізації або вирівнювання вихідної напруги в дуже обмежених заявлених рамках стандарту з оптимальними для роботи параметрами. Основним поділом типів стабілізаторів напруги полягає в тому, що вони бувають стабілізаторами змінного і постійного напруги струму. У переважній випадку, вихідний тип напруги завжди збігається з вхідним, але зустрічаються агрегати з вбудованими перетворювачами і випрямлячами. У побуті найчастіше застосовуються стабілізатори змінної напруги, і саме про них ми і поговоримо далі.
На сьогоднішній день, на вітчизняному ринку можна зустріти безліч різних стабілізаторів від всіляких виробників, і сучасні стабілізатори напруги поділяються за принципом дії на механічні, або сервоприводні, електродинамічні стабілізатори напруги, електронні ступеневої типу, статичні електронні перемикаються, релейні, компенсаційні та гібридні або комплексні.
Стабілізатори напруги купити в Україні бувають як однофазні, призначені для роботи в мережах з робочою напругою 220 / 230В, або ж трифазні, які працюють в мережі з напругою 380 / 400В. Вони можуть мати різноманітної потужністю, яка коливається в діапазоні між декількома кіловатами і багатьма мегаватами. Завдяки такому великому охопленню розкиду потужностей Ви легко підберете стабілізатор напруги, який буде задовольняти Вашим вимогам. Трифазні стабілізатори напруги можуть мати у своєму розпорядженні як общевиходной регулюванням по всіх фазах, так і регулюванням на кожну фазу окремо.
Залежно від марки стабілізатора напруги, допустимий обсяг регулювання вихідної напруги може містити різні значення. Досить поширені стандартні дані дозволених значень є: ± 15%, ± 20%, ± 25%, ± 30%, ± 50%, - 25% / + 15%, -35% / + 15% або -45% / + 15 %. Ціна на стабілізатори напруги в Запоріжжі і в Україні в цілому залежить від цього діапазону. Чим ширше показники діапазону, особливо варто загострювати свою увагу на його нижній межі, тим вищою буде ціна на стабілізатор напруги, але при цьому він буде мати більшу практичність. Чувствительнейшие схеми використовують нижній коефіцієнт вхідної напруги від 90 В.
Також, при виборі стабілізатора напруги, зверніть увагу на швидкодію зацікавила Вас моделі. Чим вище буде індекс швидкодії стабілізатора напруги, тим швидше він відреагує на зміни показників електромережі, тим самим його ефективність буде вище. Під швидкодією мається на увазі часовий проміжок, вимірюваний в мілісекундах, за який апарат вміє змінити значення напруги в мережі на 1 вольт. Залежно від стабілізатора напруги і його типу, його швидкодія різний, так наприклад електродинамічний стабілізатор має ступінь швидкодії від 8 до 10 мс / В, а компенсіонний тип показує швидкодію в 0,75 мс / В.
Також Вам варто звертати увагу на точність стабілізатора напруги. За ГОСТу стабілізатор напруги повинен забезпечувати до 10% точності від нормативу заявленого номінальної напруги. Але існують категорії з квалітетом точності до 1%, і такі електромоделях особливо корисні для сетій, в які підключається точне і чутливе обладнання, наприклад медичне.
Купити стабілізатор постійної напруги в "Море інструментів"
Купити стабілізатор напруги в будь-якому місті України Ви зможете в нашому інтернет магазині за хорошими, доступними цінами. Спасибі за Вашу покупку.