Безкоштовна доставка на товари від 4000 грн.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09: 00-17: 00
Сб: 10: 00-14: 00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр

Відбійний молоток Сталь

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже за назвою спочатку нові
Відображення:

Відбійний молоток відносно недавно застосовувався тільки в сферах пов'язаних з гірничодобувної роботою. Але розвиваючись, електроінструменти прийняли до своїх лав і відбійний молоток, завдяки новим технологіями. На сьогоднішній день ні на одному будівництві не обходиться робота без цього потужного інструменту. Рішення найскладніших завдань, відбувається в рази швидше і стає менш трудомістким.

Поговоримо про те, що взагалі таке - відбійний молоток і який його принцип дії.

Принцип дії

Цей тип інструменту є ударним пристроєм, призначеним для різних видів робіт, здатним розбивати або розколювати:

  • гірських порід;
  • виробів з бетону;
  • асфальтного покриття.

Робочий вручну управляє відбійним молотком, присутня можливість регулювання:

  • напрямок удару;
  • частоту;
  • час використання інструменту.

Передача силового впливу доводиться на насадку: піку, лопатку або зубило. Бойок, приводиться в рух будь-яким джерелом енергії. За наявності приводу і типу енергії, відбійники розрізняють:

  • електричні;
  • пневматичні;
  • гідравлічні;
  • бензинові.

Складові відбійних молотків Сталь

Хоч їх існує і велика кількість, принцип роботи залишається тим самим. Основна частина є зубилом, списом або довбальної лопаткою. Виготовляють їх з високоміцної сталі у вигляді шестикутника але тільки завужені до кінця. Бойок дає хід основної частини, приймаючи імпульс від приводу. Встановлюють в гільзу, поршень і бойок. Між ними утворюється повітряний простір, яке при стисканні, виштовхує бойок в сторону піки. Щоб руйнує безпосередньо не була пов'язана з приводним механізмом, власне і роблять таку конструкцію відбійного молотка. Ну а якби будівля була іншим, потужні удари відбуваються в відбійнику розбили б шток. Завдяки зниженого тиску в гільзі, створюється зворотний хід поршня, втягуючи бойок і починаючи весь механізм по новому. Відбійні молотки мають різну конструкцію, але мають однакову механічну частину.

грамотний вибір

Для тривалої служби відбійного молотка, необхідно зробити правильний вибір моделі. Показники електроінструменту повинні відповідати виду виконуваної роботи. Дуже потужний і великий інструмент використовує багато електроенергії, а також і не обійдеться без спецобслуговування і дорогих матеріалах. Слабкий інструмент - не виконає трудомістке завдання і потребують більше часу. І тому треба підійти з особливою увагою до вибору. Визначимося з наступними важливими технічними характеристиками.

  • Габарити. Чим довше і більше відбійний молоток, тим більшу потужність і великі можливість він має. Але потрібен великий інструмент не завжди. Наприклад, в побуті, слід було б придбати компактний пристрій, що дозволяє працювати у вузьких кімнатах.
  • Вага. Цей параметр дуже специфічний і безпосередньо пов'язаний з видом роботи, так як важкий інструмент надає більший тиск на опрацьований матеріал, але якщо подивитися з іншого боку, то при обробці стель або стін важкий інструмент буде приносити дискомфорт і продуктивність впаде. І найкращим варіантом буде підібрати модель з меншою вагою, але хорошими показниками удару.
  • Частота ударів. Найважливіша характеристика, яка безпосередньо пов'язана з показником продуктивності інструменту. Ви можете зіткнутися з двома видами показників: герци (Гц) і обороти в хвилину (об / хв). Розрізняються лише часом за яке вимірюється кількість, Герци вимірюють за одну секунду. Наприклад при легких і середніх складнощі роботи (штроблення цегельних, блокових, глиняних стін, незамінний при видаленні плитки з кераміки або штукатурки, можливе використання при створенні отворів в цегляних стінах) відмінним вибором буде молоток в конструкції якої закладена сила удару від 15 Дж, а ось особливо при завданнях, необхідних застосовувати вищу силу удару (бетон, скло-бетон, камінь) слід було б розглядати молотки з більшою потужністю і силою удару від 25 Дж.
  • Привід. Як говорилося раніше, приводний механізм відбійного молотка різноманітний. Наприклад в побуті найбільш вживаним став електричний привід, він же і є поширеним серед електричних інструментів.

Купити відбійний молоток в Україні

Якщо раптом при виборі необхідної моделі у вас виникли труднощі зверніться до менеджерів інтернет-магазину "Море інструментів", вони допоможуть вибрати товар, який своєю функціональністю і продуктивністю виправдає надії на бажаний результат. Товар буде підібраний за індивідуальними вимогами зі строгим дотриманням технічних характеристик.

Залишайте відгуки на придбані відбійні молотки Сталь.

Бажаємо приємних покупок!

Дата публікації 01.11.2018

Немає товарів

Вгору
,