Кількість
|
Вартість
|
||
|
З розвитком сільського господарства, поступово розвивалися і прилади для обробки грунту. Так, від ручного культивування землі, ми прийшли до можливості роботи з електричним культиватором.
Електричний культиватор - це агрегат, призначений для підгортання, розпушування, боротьби з бур'янами та інших видів робіт, пов'язаних з обробкою грунту. Даний тип культиватора має електропривод і потребує постійного підключення до електромережі.
Історія культиваторів почалася ще з середини XIX століття, але перші прототипи сучасного електричного культиватора з'явилися в 1911 році на заводі Siemens. Важливо відзначити, що культиватори з електродвигуном з'явилися раніше, ніж з бензиновим, цей факт є досить дивним, враховуючи загальну тенденцію розвитку сільського госп-ва. Більш широке поширення електрокультиватори отримали в США вже в 20-е, 30-е роки минулого століття, коли компанією Navistar International почали випускатися культиватори з фрезами, як робочою частиною.
Культиватори електричні, як і будь-які інші, можуть бути двох типів: паровими і просапними. Перші, призначені для суцільного обробітку грунту, другі для обробки безпосередньо посівів.
Класифікація та особливості електрокультиватора
Електричний культиватор є досить універсальним інструментом, тим не менш, в залежності від завдань, можна підібрати собі найбільш підходящий апарат, який краще за інших відповідав би всім запитам потенційного покупця. Для цього існують певні параметри, за якими можна розрізняти різні види культиваторів.
Почнемо з того, що сфера використання електричного культиватора може бути найрізноманітнішою. Тому в залежності від даного чинника виділяють професійні і побутові культиватори. Таким чином, не дивлячись на те, що технічні характеристики можуть бути схожі, розбіжності за такими показниками як витривалість і час безперервної роботи, мають місце бути. Звичайно ж, ціна на електричні культиватори залежить від їх приналежності до тієї чи іншої групи. Побутові електрокультиватори добре використовувати на невеликих дачних ділянках і в саду, а професійні призначені для набагато більшої площі обробки, при чому там, де використовувати бензиновий мотокультиватор було б проблематично.
Ще одним фактором, за яким слід відрізняти культиватори електричні, є потужність двигуна. Цей показник може разюче відрізнятися, в залежності від розмірів і конкретного призначення інструменту. Міні культиватор електричний може мати двигун потужністю до 1 кВт, середній становить від 1 до 2 кВт і великі моделі, що зустрічаються досить рідко мають потужність понад 2 кВт.
Кількість коліс і фрез також є одним з основних особливостей, за якими слід вибирати собі модель електричного культиватора. Чим більше кількість фрез, тим ширше робоча частина і відповідно більша ширина обробки грунту, але менша прохідність, якщо мова йде про специфічний ландшафті. Кількість коліс, в більшості випадків не перевищує два, тому що за робочу частину в культиватор електричного типу виступають фрези, які, до речі, можуть мати різну кількість ножів. На це теж слід звертати увагу, перш ніж купити культиватор електричний в Україні.
Нарешті, маючи показники потужності, кількості фрез і ширини культивації слід дізнатися глибину культивації, у різних апаратів цей показник може відрізнятися. В середньому, робоча глибина культивації становить близько 20 см.
На нашому сайті Ви зможете знайти широкий асортимент електричних культиваторів від різних виробників, найбільш популярними з яких є торгові марки Ikra Mogatec, Forte, Iron Angel, Кентавр та ін.
Купити культиватор електричний
Купити електричний культиватор в Києві або будь-якому іншому місті України, Ви можете в нашому інтернет магазині за найнижчою ціною. Оформити замовлення можна на сайті або за телефоном. Не забувайте ставити відгуки про набутий електричному культиватор.