Комплект одноразових паперових фільтр-мішків INTERTOOL DT-1028 призначений для ефективного збору пилу та дрібних частинок. Ці високоякісні фільтри сумісні з більшістю будівельних пилососів, включаючи моделі INTERTOOL DT-1025 та DT-1030, забезпечуючи надійний захист двигуна та підтримку оптимальної продуктивності обладнання.
Кожен мішок об'ємом 30 літрів виготовлений з багатошарового фільтрувального паперу, який ефективно затримує навіть найдрібніші фракції пилу. Це робить їх ідеальним рішенням для прибирання будівельного сміття. Наявність гумового ущільнювача забезпечує щільне та герметичне з'єднання мішка з пилососом, запобігаючи витоку пилу та втраті потужності всмоктування.
Проста система встановлення та зняття робить заміну фільтра швидкою та зручною. Оскільки мішки одноразові, їх легко утилізувати після заповнення, що позбавляє необхідності їх очищення. У наборі поставляється 5 мішків, що гарантує тривалий термін використання без необхідності частої покупки нових.
Особливості
- Ефективна фільтрація: високоякісний багатошаровий папір затримує пил дрібної фракції.
- Сумісність: підходять для пилососів INTERTOOL DT-1025, DT-1030 та більшості аналогічних моделей.
- Великий об'єм: 30 літрів достатньо для збору значної кількості сміття.
- Герметичність: гумовий ущільнювач забезпечує надійне прилягання.
- Зручність: швидка та легка заміна завдяки простій системі кріплення.
Характеристики
| Тип |
Паперовий фільтр-мішок |
| Сумісність |
Пилососи INTERTOOL DT-1025, DT-1030 та інші |
| Об'єм |
30 л |
| Матеріал |
Багатошаровий фільтрувальний папір |
| Кількість в упаковці |
5 шт |
Комплектація
- Паперовий фільтр-мішок до пилососа DT-1025 / DT-1030 (5 шт. 30 Л) INTERTOOL DT-1028
Причини купити
- Висока ефективність фільтрації завдяки багатошаровому матеріалу.
- Універсальність та сумісність із різними моделями пилососів.
- Проста та швидка установка, що полегшує експлуатацію.
- Щільне прилягання для запобігання витоку пилу.
- Велика кількість мішків у наборі для тривалого використання.
04.08.2025