|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Grand АПЦ-20/12M — це потужна акумуляторна ланцюгова пила, спроектована для ефективної роботи з деревиною. Використання безщіткового двигуна значно підвищує ККД інструменту та подовжує термін його служби. Висока швидкість ланцюга, що досягає 450 метрів на хвилину, дозволяє легко справлятися з розпилювальними роботами будь-якої складності в саду або на будівельному майданчику.
Автономність пристрою забезпечується двома комплектними Li-Ion акумуляторами типу М ємністю 4 Аг. Система індикації на самих батареях та вбудований цифровий дисплей на корпусі пили дають можливість оператору постійно відстежувати залишок енергії. Процес відновлення заряду займає 90 хвилин, що забезпечує високу інтенсивність робочого процесу при використанні змінних джерел живлення.
Різальна частина представлена шиною 12 дюймів та якісним ланцюгом із кроком 1/4 дюйма. Автоматична подача мастила на пильне полотно оптимізує тертя та захищає деталі від перегріву. Механізм натягу ланцюга реалізований таким чином, що регулювання відбувається швидко і без застосування ключів, спрощуючи підготовку інструменту до роботи.
Безпека експлуатації реалізована через інерційне гальмо, що блокує рух ланцюга в екстрених ситуаціях. Ергономіка корпусу доповнена м'якими вставками на рукоятці, що гасять вібрацію. Невелика вага у 2,75 кг дозволяє працювати однією рукою у важкодоступних місцях або на висоті, зберігаючи повний контроль над інструментом.
Особливості
- Ефективний безщітковий мотор зі збільшеним ресурсом
- Інформативний цифровий екран для моніторингу заряду
- Безключовий механізм натягу різального ланцюга
- Автоматична подача мастила на шину та ланцюг
- Миттєве гальмо для захисту від зворотного удару
- Низька вага та збалансована конструкція
Характеристики
| Акумулятор | 20В/4Аг |
| Тип акумулятора | Li-Ion (тип М) |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Час зарядки | 1,5 год |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Довжина шини | 300 мм / 12" |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 450 м/хв |
| Тип змащення | Автоматичне |
| Цифровий дисплей | Є |
| Вага | 2,75 кг (з АКБ) |
Комплектація
- Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20/12M
- Акумуляторна батарея (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Шина 300 мм
- Ланцюг пильний
Причини купити
- Безщітковий двигун забезпечує стабільну роботу під навантаженням
- Наявність двох акумуляторів у наборі для безперервного циклу завдань
- Зручна цифрова індикація стану батареї
- Простота обслуговування завдяки автоматичному змащенню та безключовому натягу
- Високий ступінь безпеки завдяки гальму ланцюга
22.03.2026