Кількість
|
Вартість
|
||
|
Садова техніка сьогодні дуже добре стала відома, і це відмінний варіант для швидких і якісних рішень більшості питань на заміських ділянках, а саме по обробці землі або саду. Так, технічний прогрес не стоїть на місці і вже давним давно витіснив всім відомий ручні знаряддя праці і замінив їх цілим рядом різноманітного багатофункціонального обладнання (бензопили, електро триммера, мотокоси).
Якщо перед вами стоїть завдання, зробити зі свого саду "цукерку", або просто створити привабливий газон перед будинком, знадобитися поширений вид садового обладнання - газонокосарка. Вона дозволить вам впоратися з газоном дуже швидко і зрізати навіть мізерну траву. Якщо вам необхідно виконати завдання з газоном максимально швидко без особливих витрат на час, то поспішаємо вам представити самохідні газонокосарки. З цим видом газонокосарок вам не буде потрібно витрачати багато сил на обробку газону і вже тим більше час витрачений буде укорочено в кілька разів. На щастя український ринок садового обладнання та техніки, включає в себе величезний асортимент продукції, що дуже добре для новачків які мало розбираються в техніці і зможуть підібрати для себе найкращий варіант.
Так, якщо у вас є невеликий газон або навіть цілий сад, то питання з вічно зростаючої травою буде з'являтися дуже часто і обробка його неминуча, тому буде потрібно газонокосарка. Ні, звичайно ж є ще один варіант і все зробити в ручну, так би мовити по-старому з косою, але чи варте воно тих витрачених сил і часу, якщо під рукою є такий простий і зручний варіант. Всі газонокосарки сьогодні мають різну потужність, габарити і інші функції. Безпосередньо перед вибором кращого кандидата для вашого саду, вам необхідно істотно зважити всі поставлені завдання для обробки газону, адже кожна функція по своєму впливає на обробку газону.
Купити бензинову самохідну газонокосарку сьогодні дуже легко і доступні ціни сьогодні дуже радують власників заміських ділянок, тому можете сміливо заглядати на простори нашого інтернет-магазину "Море інструментів" і вибирати кращу по вашим вимогам самохідну газонокосарку, але тільки після того, як уважно вивчіть всі можливості і технічні характеристики обраної техніки.
В основному ринок газонокосарок представив три види за типом харчування: Бензинові, електричні і дизельні. Найбільш популярними моделями є бензинові газонокосарки, а все завдяки дуже великій різноманітності можливостей і функцій, на відміну від інших типів харчування. Бензинові газонокосарки в основному ділять на самохідні і несамохідні. Одним з основних переваг бензинового агрегату є можливість працювати тривалий час і обробляти великі території, що вже точно не зможуть зробити моделі з електродвигунами.
Вибір бензинової самохідної газонокосарки
Для початку нам потрібно визначитися з цілою низкою питань, які необхідно врегулювати перед вибором. І так: Першим на що зверніть увагу обробка газону буде відбуватися на рівній ділянці або все ж місцевість володіє бугристостью. Далі важливо зважити обсяги виконуваних робіт які покладатимуться на садову техніку і природно площа оброблюваної території. Не залишається без уваги і те що ви будете прибирати з газону, а саме типи рослинності. Враховуйте ще той факт, хто буде керувати газонокосаркою, чоловік або жінка, адже газонокосарки можуть досягати великих ваг і тендітна дівчина навряд чи зможе направити такий апарат. Місце розташування покосу теж грає істотну роль у виборі.
Розглядаючи бензинові моделі газонокосарок варто розуміти, що дані апарати мають досить високий показник потужності, що визначає її в ряди продуктивних апаратів і переважно вибір буде падати на цей вид. У кожного показника є свої плюси і мінуси, ось і потужної бензинової газонокосарки вони присутні і основним це є високий рівень шуму. Цей вид на відміну від електро моделей не прив'язаний до електромережі і можна віддалятися на великі відстані і обробляти території. Від потужності двигуна залежить не тільки продуктивність апарату, а й витрата палива. Основна перевага бензинової газонокосарки - її автономність, адже їй не потрібен джерело живлення. Так, це дійсно істотний плюс, але ціна на бензин сьогодні не зовсім доступна, з цього слід шукати дійсно вигідний варіант. За рахунок того що на цих моделях додається обладнання у вигляді бензобака і двигуна внутрішнього згоряння, то і вага істотно збільшується. Цей мінус можна значно згладити, вибравши самохідну газонокосарку, від вас буде потрібно тільки повернути апарат в потрібному напрямку, а тягові зусилля бензинова газонокосарка самохідна сама зробить.
Якщо ваша галявина або газон навколо заміського будинку містить велику кількість перешкод і різних рослин, які потрібно постійно об'їжджати, то привід на задні або передні колеса не потрібно, оскільки при маневрі він просто відключається. Якщо ж галявина відносно рівна, має сенс придбати самохідний варіант.
Самохідні бензинові газонокосарки, на українському ринку садової техніки представлені двох видів, а саме передньопривідні і задньопривідні. Давайте розглянемо їх більш конкретно.
Передньопривідні самохідні газонокосарки. Цей тип самохідних косарок, що має привід на передніх колесах є більш маневреним, але ось спливає але, яке полягає в наповненні травозбірника, в той момент, коли травосборник буде заповнюватися скошувано травою, машина буде ставати важче і сам центр ваги буде переміщатися на задні колеса, що в результаті значно позначиться на управлінні і колеса з приводом, а в даному випадку передня вісь просто на просто буде прослизати і газонокосарка не зможе потягнути весь апарат вперед на рівній поверхні, а вже тим більше не кажучи на гірку.
Задньопривідні самохідні газонокосарки. Цей вид самохідних газонокосарок забезпечується приводом коліс але вже на задню вісь. Що є значно зручним під час експлуатації такого апарату незалежно від типу поверхні, адже все навантаження під час скошування додається на задні колеса і вісь. Саме задньопривідні самохідні газонокосарки здобули велику популярність на заміських ділянках, завдяки своїй надійності і комфортності, і вже перевірені часом.
Давайте розглянемо більш докладні критерії вибору газонокосарок.
І так почнемо з корпусу і деки
Дуже часто дані показники плутають або навіть вважають як одне і теж, але це помилка.
Дека - це несуча частина конструкції, тобто це основа (рама), де розміщуються різні блоки і вузли. Корпус зазвичай покриває газонокосарку зверху, закриваючи механізми від зовнішніх впливів.
Корпуси і деки виконують з різних матеріалів і їх список вказано нижче:
- пластик - самий бюджетний варіант. Не схильний до корозії, але вельми сприйнятливий до механічних впливів і перепадів температури;
- ударостійкий пластик ABS - витримує удари, досить стійкий до стирання. Навіть кілька глибоких подряпин не вплинуть на роботу агрегату;
- сталь - міцно, надійно, не дуже дорого. Але має велику вагу, і якщо ви пошкодите антикорозійне покриття, може бути побитий іржею.
- алюміній - найбільш практичний, але і найдорожчий варіант. Легкий, не схильний до корозії, міцний. Професійні моделі найчастіше монтуються саме на алюмінієвих деках.
Рухома частина газонокосарок - колеса.
Переважно вибирати газонокосарку з великим діаметром і шириною коліс, а також з досить грубим малюнком протектора. Це забезпечує більш легке управління і прохідність по складних ділянках, крім того, великі колеса менше травмують газонну траву і грунт.
Також розрізняють колеса, встановлені на підшипниках, або ковзають втулках. Перші дорожче, але довговічніший, надійніше і економічніше за рахунок відсутності тертя.
Елементи регулювання газонокосарки
У газонокосарках регулюється висота скошування. У різних моделях максимальна висота скошування варіюється від 40 до 150 мм.
Регулювання здійснюється за рахунок піднімання або опускання деки над землею. Різні моделі передбачають загальну регулювання, де висота встановлюється спільним важелем на одну з кількох позицій (їх може бути від 2 до 10), або окреме регулювання висоти для кожного колеса.
Якщо газонокосаркою будуть користуватися кілька операторів різного зросту, рекомендуємо звернути увагу на те, щоб в конструкції присутня можливість регулювання висоти ручки.
Ширина скошування значно важлива при виборі і розділяють два види:
Перший вид газонокосарок, у яких ширина скошування яких знаходиться в межах 42-48 сантиметрів. Знаходять застосування на територіях, з площею близько 3-8 соток.
Другий вид газонокосарок, у яких ширина скошування яких знаходиться в межах 51-53 сантиметрів. Знаходять застосування на територіях, з площею близько 6-18 соток.
Звичайно ж дуже важливим критерієм буде наявність травозбірника.
Адже їхня функція полягає в зборі зрізаної трави, показник травозбірника вимірюється в літрах і цей обсяг у різних моделей відповідно різний і має діапазон 25-80 літрів. У райдерів, тобто повнопривідних газонокосарок обсяг може досягати 200-300 літрів і більше. Механічні і роботизовані газонокосарки, як правило, не комплектуються травозбірником.
За типами травозбірника бувають такими:
- Жорсткі. Такі травозбірника виконуються з пластика. Вони відрізняються від інших тим що їх дуже легко спустошити і дуже легко помити, але мінус в тому, що вони дуже габаритні.
- М'які. Такі травозбірника виробляються за допомогою особливих тканин (з полімеру). На відміну від жорстких, такі травозбірника відмінно підходять для зберігання в компактних місцях, так як їх можна складати і вони не займають багато місця. Полімерна тканина з якої виготовлений мішок, дозволяє надійно утримувати навіть найдрібніші частинки (пилок). Але транспортування таких травозбірника не особливо зручна і вже тим більше спустошення;
- Комбіновані. Такі травозбірника містять в собі всі кращі якості від попередніх видів. Верхня частина у них виготовлена з пластику, оснащена зручним клапаном і ручкою для перенесення. Нижня частина легко складається, коли в ній немає потреби.
Дуже часто обробляючи свій газон не використовуючи травосборник, це призводить до неприємних наслідків, а саме скошена трава розлітається в різні боки і може травмувати оператора або оточуючих. Деякі моделі дозволяють використовувати обидва варіанти, при цьому в них може бути доступна так звана функція мульчування.
Мульчування - це подрібнення скошеної трави в дрібний пил, з метою її подальшого використання в якості органічного добрива. Рекомендується час від часу залишати мульчувати траву на газоні, це благотворно позначається на його стані. Однак захоплюватися не варто. Фахівці радять удобрювати газон мульчувати травою не частіше разу на тиждень, інакше вона не встигає перегниватимуть і перекриває зростаючої траві доступ до сонячного світла.
Ось ми розкрили практично всі питання пов'язані з купівлею бензинової самохідної газонокосарки, вам залишається тільки уважно вивчити всі чинники і технічну документацію вашого агрегату. Якщо ви підійшли вже до покупки газонокосарки, то вам не потрібно довго шукати, загляньте в наш інтернет-магазин "Море інструментів" і зможете купити газонокосарку самохідну від більшості відомих виробників Європи. Наші менеджери готові надати кращу консультацію і допомогти з оформленням замовлення. Не забудьте залишати свої відгуки на придбані моделі самохідних бензинових газонокосарок.
Бажаємо вам Вдалих покупок!
Дата публікації 26.03.2019